piatok 1. septembra 2017

Denník vyhýbavca 19: Fuck my life

Dnes mal vyhýbavec rande na ktorom si potvrdil niekoľko dôležitých životných faktov: Nikdy mi nikto nebude rozumieť. Krátke, červené vlasy sú neskutočne sexi. Môžete jazdiť autom s dvomi promile alkoholu v krvi a nikto si nič nevšimne. Ale pekne po poriadku. Ak máte chorobu, ktorú má iba cca 2% populácie, myšlienkové pochody, ktoré majú len 2,1% populácie a zároveň ste introvert čo je iba 47% žien v populácii, aká je pravdepodobnosť že nájdete vhodného partnera pre život? Nemusíte byť špičkový matematik aby ste dostali odpoveď: skurvene malá.

Ak ste ako ja, avšak mali ste aspoň trochu štastia, tak ste sa narodili ako opica rodu Bonobo. Tá sa od Homo sapiens sapiens líši tým, že samice nemajú problém sexuálne uspokojiť samcov, aj keď dané samce nie sú zrovna na ich vlnovej dĺžke, nejazdia na BMW a ani im za spoločné chvíle nič neplatia. Stačí, že sú si vzájomne aspoň trochu sympatický. Naopak samice Homo sapiens sapiens vyžadujú zvyčajne všetko naraz: povahu ala James Bond skrížený so Stephenom Hawkingom, ultra drahé auto (hot hatch za 12 litrov im rozhodne nestačí), svalnatú postavu a zhovorčivosť na úrovni licitátora z vykrádačov skladov, či ako sa tá chujovina na kanály Discovery volá. Tým sa dostávame k základnej otázke: byť či nebyť. Ženy. Nuž ja osobne som radšej keď ženy bijú mňa po zadku, ako ja ich, ale to je na inú debatu.

Čím som starší, tým viac chápem počínanie Edwarda Nortona z Fight Club, alebo Jasseho Pinkmana z Breaking Bad. Peniaze sú na hovno. Znalosti sú na hovno. Dokonca aj vzhľad je úplne na hovno. Jediné na čom záleží, je či sa narodíte ako majorita, alebo minorita. Ako minorita máte väčšie príležitosti, ale tiež oveľa viac ťažkostí, ktoré sa s vami vlečú celý život. Takže je lepšie byť majoritným tupým svalovcom a nájsť si obéznu štetku s ktorou síce nemáte nič spoločné ale je vám to úplne jedno pretože... Nuž pretože ste tupý majoritný svalovec a nerozmýšľate.

Čo dodať na záver. Hádam už len krátka rekapitulácia. 5. miesto: deň keď som sa rozhodol zomrieť, 4. miesto: deň keď som prvý krát hral Elder Scrolls, 3. miesto: deň keď som defloroval pannu, 2. miesto: deň keď som začal pozerať Anime, 1. miesto: zatiaľ čaká na obsadenie.

Fuck this life and fuck everything. Tu je 2manybuttons: 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára