pondelok 18. septembra 2017

Denník vyhýbavca 20: BDSM a iné skratky

Vyhýbavec si povedal, citujem "seriem na to". A prestal chľastať. Lebo mu došiel alkohol. A obchod je ďaleko. A vyhýbavec je lenivý. Namiesto toho si našiel inú záľubu. A hoci klasická poučka hovorí, že cesta k drogám vedie cez dráhu alkohol - tráva - piko - háčko (ATPH), tak vyhýbavec zvolil ako sa už na správneho excentrika patrí inú dráhu. Konkrétne zväzovanie - disciplína - dominancia - submisivita - sadizmus - masochizmus (ZDDSSM). A keďže to znie ako skratka pre nejaké komunistické odborové hnutie a je to dlhé ako hľadanie parkovacieho miesta v Blave, rozhodli sa súdruhovia úchyláci to nazvať BDSM. To je skratka od "boha - do riti - sviňa - maďarská", čo zo seba vydá človek, na ktorom testujete či je plácačka dostatočne pružná. Túto skratku neskôr prevzali angličania len preto aby si ju interpretovali po svojom a zlučovali cez ňu slová. Preto dnes po nete koľujú fámy, že je to skratka od bondage - discipline - dominance - submission - sadism - masochism. To len aby ste poznali správnu históriu keď vás vyvolá v škole učiteľka dejepisu.

Keď sme si už prešli históriu a dali sme si krátku lingvistickú lekciu, tak by sme sa mohli dostať aj k podstate tohto článku, že áno? Pravda je taká, že antidepresíva usmažili vyhýbavcovi aj posledný neurón, ktorý mal ešte v hlave a ktorý zblúdene hľadal aspoň jedného súkmeňovca s ktorým by si pokecal. Neskoro. Smaž sa v pekle neurón. Bez mozgu, iba s vnútrolebečnou tekutinou medzi dvomi spánkovými kosťami sa vyhýbavec naplno pustil do oblasti, ktorá ho zaujíma už roky. Do BDSM. A hoci je ťažké sa identifikovať v rámci tohto zhluku skratiek, sadistická povaha a misogýnia predurčili vyhýbavca na dominantnú dráhu. Tá sa vyznačuje tým že potrebujete poriadne dlhé lano (interná poznámka: 5 metrové sú na chuja), zopár korbáčov, dlhých bičov, pružných plácačiek, pevných plácačiek, pravítok, opaskov, sviečok na horúci vosk, svorky, reťaze, putá (interná poznámka: neviem nájsť kľúče, treba kúpiť nové), nejaké tie obojky, vodítka a to by pre začiatok aj stačilo. No a fantáziu, nesmiem zabudnúť na fantáziu. A tvorivého ducha to tiež.

Keď toto všetko máte a začnete svoju kariéru ako sadista-začiatočník, musíte si v prvom rade nájsť objekt svojho záujmu na ktorom sa odreagujete. Terminus-technikus nazývaný aj subík, či subinka. Bezpohlavne skrátka sub. Nemýliť si s istým formátom titulkov pre filmy stiahnuté z netu! Potom už to ide hlava - nehlava. Teda pokiaľ nechcete skončiť za mrežami, tak sa môžete držať tiež zásady "všetko s rozumom", lebo sudcovi budete ťažko vysvetľovať, že tomu koho ste umučili na smrť sa to páčilo. A keďže je subík či subinka váš majetok tak máte na výber či s ním vytriete podlahu, alebo sa nad ním zľutujete a necháte ho iba kľačať na neuvarenej ryži.

Kapitánov denník, pondelok 18. septembra 2017, hviezdny čas aj naďalej ani srnky netušia. Vyhýbavec sa rozhodol, že zmení blog o Vyhýbavej poruche osobnosti, na BDSM blog. Bude sa tu mlátiť a ponižovať, áá... keď Vyhýbavec zistí čo chce svetu o BDSM povedať tak možno pribudene aj nejaký zmysluplný obsah.

Zatiaľ si pustime Lady Demenciu:

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára