sobota 7. októbra 2017

Denník vyhýbavca 21: Ako som spankoval subinku

Včera zažil vyhýbavec jedinečný zážitok. Našiel človeka ženského pohlavia, ktorý sa dobrovoľne nechal fackovať, spankovať, nadávať mu, strkať mu chodidlá do úst a podobné srandy. Čo je dobre, pretože stretnutí s ľuďmi, ktorí boli istý čas na psychiatrii nie je nikdy dosť. A tak vyhýbavec mlátil a ponižoval až kým subnika nekričala oranžová. A to niekoľkokrát. Ale poviem vám, byť dominant je ťažká drina. Niekedy si po lekcii ani ruky necítim. Iba dám žene ešte 2 - 3 po papuli, ale to len aby sa nepovedalo. Vtip je v tom, že keď cítite špecifický pach zvlhnutej vagíny, tak viete, že ste odviedli dobrú prácu. To je väčšia pochvala, než čokoľvek iné - verbálne.


Vyhýbavec ale zaplatil za to krutú daň. V prvom rade si predný nárazník môjho Hyundaia odniesol stret s vysokým obruvníkom, no div sa svete to na ňom nezanechalo žiadne stopy. Toľko materialistická časť negativizmu. V druhom rade to vyhýbavec prehnal a viac než 4 hodiny sú skrátka príliš na prvé stretnutie s novým človekom. Teda aspoň pre vyhýbavca. V treťom rade vyhýbavec našiel zrejme najzaujímavejšiu osobu v jeho živote doteraz. Zároveň by bol neskutočne rád ak by mohol opäť cítiť pach jej vagíny a ponižovať ju viac a viac. Ak boh a jej vôla dá tak nabudúce skúsi pissing, okrem iného. Vo štvrtom rade je vyhýbavec neskutočne štastný.

Totiž predstavte si, že človek ako vyhýbavec, čo berie antidepresíva, totálny magor a psychopat vyjebe natvrdo so spoločnosťou. V nadnárodnej korporácii mu dajú prácu, ktorá ho baví, kde zarába 2 litre v hrubom mesačne, má vlastný byt, nové auto a krásnu ženu, ktorú môže mlátiť po zadku. Preto je môj odkaz všetkých vyhýbavcom na tomto svete nasledovný: nevzdávajte to, aj keď situácia vyzerá totálne na hovno a vy ste na sračky, a pri počúvaní Gone with the sin od HIM si režete žiletkou do ramena, tak to dopekla nevzdávajte.

Áno, nebudem vám klamať, možno sa situácia nikdy nezlepší. Možno budete trpieť, tak ako som trpel veľakrát ja a možno ešte viac. Možno to jediné na čo budete myslieť celý deň je, či sa máte odpáliť héliom alebo skokom pod vlak. No aj tak buďte tvrdohlaví a nevzdávajte to. Jedného dňa totiž zomriete, to vám garantujem. No dovtedy možno zažijete niečo podobné ako ja. A úprimne, v tomto svete plnom takzvaných "normálnych" ľudí je škoda každého vyhýbavca, ktorý zvolí samovraždu. Jednoducho preto, že sú to najkvalitnejší ľudia akých táto zem nosila. Často inteligentní, citliví a kreatívni jedinci, ktorých jediný zločin je to, že sa narodili s nesprávnymi génmi. Ktovie koľko vyhýbavcov, ktorí mali potenciál vyvinúť liek proti niektorému z druhov rakoviny, či HIV už zomrelo, lebo nevládalo ďalej žiť.

A možno si nás táto spoločnosť ani nezaslúži, lebo si nevie vážiť unikátnych ľudí. Včera som o tom so svojou subinkou diskutoval. O tom, že ten koho u nás označujeme za psychicky chorého by bol v Afrike šamanom. Váženou osobou. Jedinečnosť bohužiaľ v západnej kultúre nemá miesto. Napriek tomu ak čítate tieto riadky tak ste jedineční. Pretože len človek so psychickými problémami dokáže pochopiť iného človeka s podobným problémom.

Howgh, vyhýbavec dohovoril.

1 komentár:

  1. Hmm, dobrý preslov: ) ale, vážne. nie som síce vyhýbavec (teda aspon to nemám diagnostikované) ale tvoje strasti a radosti sú mi dosť blízke. inak to bdsm svojho casu vstupilo aj do mojho života (v podobe subinky). ale po čase to obrovské nadšenie pre bdsm hry vyprchalo, tak snáď to nie je aj tvoj prípad. zdravím tvoju subinku aj vsetkých ludí, ktorí čítajú tvoj blog. Stay sick!

    OdpovedaťOdstrániť