piatok 17. novembra 2017

Denník vyhýbavca 22: Ako bol vyhýbavec na BDSM párty

Poviem vám jeden trik ktorý zaručene funguje. Predstavte si, že zajtra zomriete a neviete s tým nič spraviť. Proste je to fakt. Čo by ste ľutovali najviac na svete, hm? No predsa to čo ste nespravili deň predtým aj keď ste hrozne chceli. A presne to takéhoto mindsetu sa dostal vyhýbavec. Nehovorím, že mu v tom nepomohlo to, že berie antidepresíva. A tiež si pred cestou na párty dal jedno veľké pivo a k tomu panák ginu. Čo je ale podstatné. Vyhýbavec to dal. Išiel na BDSM párty, kde spoznal skvelých ľudí a celkom úprimne ešte nikdy si tak veľmi neužil žiadnu prechádzajúcu párty. Mimochodom tento príspevok písal vyhýbavec tesne po tom, čo s 1,48 promile šoféroval svoje auto krížom cez Bratislavu a nechytili ho pri tom policajti. Po tom čo sa správal ako totálny extrovert a dokonale zapadol do kolektívu rovnakých úchylákov ako je on sám. Dopisuje ho, ale až týždeň po. To máte ako tabletku po, akurát, že verbálne.

Je to asi po prvý krát, čo vyhýbavec odchádzal z nejakej párty v štýle: "čože už je záverečná? Cmon ešte chvíľku." Poviem vám, ak ste ako ja, tak nehľadajte normálnych ľudí. Oni z vás vycucajú energiu a unudia vás na smrť. Príkladom nech je večera, ktorú som v Brne absolvoval tento týždeň s množstvom snobov, ľudí čo boli vo všetkých krajinách sveta, ľudí čo jazdia na predražených autách, majú fancy pracovné tituly a myslia si že kvôli peniazom ktoré zarábajú sú lepší než ostatní. Skoro som zvracal. Keď si vyhýbavec predstavil, že týchto pár ľudí minie na zbytočnosti peniaze, z ktorých by dokázala v Afrike vyžiť početnejšia dedina, tak mi prišlo naozaj zle.

Vráťme sa ale späť k hlavnému odkazu, ktorý vám chcem sťa budhista po osvietení povedať: hľadajte ľudí z minoritných  subkultúr. Tá moja je BDSM. Na vyššie spomenutej párty som si úprimne užíval sledovať ako switch žena viaže inú subku, ako dominant viaže síce obéznu, no aj tak sexi subinku a teasuje ju nožom, ktorým jej prechádza po tele. Toto bola párty s veľkým P. Pretože nebola pre bežných ľudí. Bola pre ľudí ako som ja, takých čo neznášajú mainstream. Čo pohŕdajú majoritnou spoločnosťou, ktorá je zakomplexovaná kvôli svojej falošnej morálke a spoločenskej konformite. Serte na ľudí, ktorí vám hovoria že ste nenormálny. Áno ste, pretože máte radi iné veci, pretože máte iný životný štýl. To z vás ale nerobí horších ľudí, skôr naopak.

Už len predstava vysloviť v jednej vete slovo "párty" a "užívať si" by mi pred pár rokmi prišla absurdná. 5 rokov dozadu som si so slovom párty asocioval výrazy ako: úzkosť, strach, stres, potenie, triaška, žalúdočné problémy, hľadanie najbližšieho visiaceho lana, chuť na samovraždu a pod. Nuž ľudia sa menia. Najmä tí čo denne do seba narvú viac psychotropných látok než bežného jedla. O_o

Ale nie je všetko zlato čo sa bliští. Resp. ako hovorieva môj online známy obľubujúci piss: nie je všetko zlato čo sa vyští. Totiž BDSM párty bola poznačená tým, že moja subinka ktorú som týždeň dozadu spankoval, fackal, viazal, nadával jej do kuriev a nakoniec som ju vylízal, sa so mnou rozišla cez Google Hangouts. Respektíve mi dala vedieť, že sa vrátila ku svojmu pôvodnému dominantovi. Na čo som jej odpísal, že jej to prajem a počkám si kým ju je dominant znovu využije, zraní a odkopne.

A ja viem, že sa to stane. A mrzí ma to o to viac, že ona to nevidí a je do neho slepo zamilovaná. No proste sa to stane lebo viem čo je to za človeka. My psychopati si totižto navzájom rozumieme. Avšak je rozdiel keď je niekto psychopat, čo iba ubližuje ľuďom a keď je niekto psychopat ako ja, ktorému na jeho partnerkách záleží pokiaľ sú mu verné a lojálne. Ak u nich lojalitu stratí, tak sa zo mňa stane ten najhorší nepriateľ akého kedy stretli. Že áno Júlia? Vieš o tom, že som ťa svojho času miloval a jediná vec, kvôli ktorej som ti vynadal a psychicky ťa zranil bola tá, že si ma zranila ty sama a prestala mi byť lojálna?

Je to proste tak. Vyhýbavec dokáže byť veľmi chápavý, pozorný, v poslednom čase dokonca ochraňujúci a spraví pre ženu prvé a posledné, ak je submisívna a považuje ho za boha. Ak sa subinka zatne a myslí si, že vyhýbavca nepotrebuje, tak sa zo mňa stane beštia.

Long story short. Vyhýbavec zažil super večer. Ďalšia méta: Vianočná BDSM párty, ktorá je o mesiac. Už sa neviem dočkať.

4 komentáre:

 1. človeče ty si sa teda rozjel: ) mna by teda na žiadnu párty nik nedostal, ani bdsm. nezdielam tvoj názor na bdsm komunitu, mne neprídu títo ľudia až takí unikátni, väčšinou sú to len ludia s inými sexuálnymi chúťkami než má majorita, ale v zásade sa od nich až tak nelíšia. čo ma popravde dosť aj svojho času prekvapilo, že ich inakosť je u mnohých len sexuálneho charakteru a inak sú to poväčšinou len priemerní ľudskí živočíchovia riešiaci stupidity a malichernosti. aspon také sú moje skúsenosti. sorry za spam. prajem všetko dobré.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. V žiadnom prípade to nie je spam. Skôr to považujem za veľmi pravdivý názor. Možno bolo moje nadšenie pre komunitu až príliš veľké a zase som si niečo nadmerne idealizoval. A to sa týka aj BDSM komunity, ktorá je skutočne plná bežných ľudí, čo len majú radi trochu netradičný sex.

   Aké sklamanie... Ešte chvala bohu, ktorý neexistuje, že tu máme PC hry. Dnes som zostal šokovaný, keď som zistil, že som tento rok hral len jedinú novú hru. Všetko ostaté boli iba re-runy. Dokonca aj Mirrors Edge Catalyst som hral ešte na jeseň minulého roka.

   Ako je možné, že sa 365 dní človeka zredukuje do prežívania, aké bolo v minulosti typické pre 30 dní života? WTF. Do nového roka si dávam záväzok: aspoň jeden nový virtuálny svet za mesiac.

   Odstrániť
 2. tak to ma mrzí, že to s tou tvojou "integráciou" do BDSM komunity nevyšlo, ale hold si veľmi náročný asi alebo príliš divný?: )) neber nejak v zlom. sme na jednom titanicu: ))

  tie tvoj herný svet ti trocha závidím, mne to nič hovorí. ja mám len tie svoje knihy a muziku, ale už ma to tak nevie pohtit jak za mladi.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Až tak divné nestváram, teda... relatívne. :) Neviem či som náročný, no akoby ľudia v dnešnom svete už nemali žiadnu fantáziu a nevedeli sa odviazať. Česť výnimkám.

   A s tvojim svetom hudby a kníh sa stotožňujem - rovnako to u mňa nie je to čo to bývalo s mojimi záľubami, ktoré sú v poradí: hry, anime, hudba, filmy, IT svet. Kua, začínam byť melancholicko-nostalgický.

   Odstrániť